Membri individuali



Nume Prenume Legitimatie Localitate Email Telefon
ing. Tirla F. Florian UA01435 Oradea florian_tirla@yahoo.com 0744522519
ing. Tirt Florian UA01545 Oradea floriantirt@yahoo.com 0771421669
ing. Tismanaru Cezar BA00631 Craiova cezartismanaru@gmail.com 0729905274
ing. Tita Ana Irina DA01941 Mizil anairinagimi@yahoo.com 0722671196
ing. Tiugan Florin VBA00965 Bucuresti florintiugan@yahoo.com 0730591073
arh. Toader Ciprian Teofil BA00520 Bucuresti ciprian.toader@ispe.ro 0734228843
ing. Toader Ion BA00963 Targoviste vitoader@yahoo.com 0723334813
ing. Toanchina Aurelia DA02091 Bucuresti aurelia.toanchina@yahoo.com 0723372838
ing. Tolea Amelia DA01851 Drobeta Turnu Severin amelia.tolea@cildro.ro 0721419194
ing. Tolea Marinasi BA00732 Drobeta Turnu Severin nisempra@gmail.com 0724591818
ing. Tomciuc Eduard Razvan UA01826 Targu Ocna eduard_tomciuc@yahoo.com 0745303117
arh. Tonca Dan Andrei UA01696 Timisoara office.tonca@gmail.com 0726589809
ing. Trandafir Stere UA01793 Constanta trandafirstere@yahoo.com 0721766699
ing. Trandafir Gheorghita DA01998 Galati joetrandafir@yahoo.com 0746147010
ing. Tudor Eugen Lucian UA01108 Mangalia leugentudor@yahoo.com 0744518675
ing. Tudor Radu UA01629 Ploiesti radutudor08@gmail.com 0745034095
ing. Tudor Tudorica BA00933 Craiova ttudorica@yahoo.co.uk 0726243302
arh. Tudor Carmen Veronica DA01932 Bucuresti veronica@nrgtic.ro 0744567769
ing. Tudose Maria Rodica BA00634 Slatina marcela.tudose@yahoo.com 0722307869
ing. Turcanu Lenuta UA01568 Galati lenutaturcanu@gmail.com 0723674059
ing. Turi Andrei UA01631 Drobeta Turnu Severin turi_andrei@yahoo.com 0722510884
ing. Turza Dimitrie Ioan UA01721 Suceava dimitrie_turza@yahoo.com 0742056661
ing. Udrea Ioana BA00914 Bucuresti udreaioana@yahoo.com 0744661303
ing. Ungureanu Gheorghe UA01347 Roman gheorghe.ungureanu@yahoo.com 0740668672
ing. Untea George Adrian UA01278 Bucuresti adrianuntea@yahoo.com 0726111747
ing. Urlan Dumitru Sorin UA01413 Timisoara sorinurlan@yahoo.com 0728965411
ing. Ursu Eduard DA02066 Ploiesti edmir.1966@gmail.com 0723357805
ing. Urzica Aurelia DA01857 Bucuresti aurelia.urzica@gmail.com 0728131889
ing. Vad Ion Gheorghe UA01497 Braila nelu_vad@yahoo.com 0749502280
ing. Vadanuta Constantin-Ciprian DA02006 Brasov vadanutaciprian@yahoo.com 0744491398
ing. Vajda Zoltan BA00594 Satu Mare confortdesignsrl@gmail.com 0361419990
dr. ing. Valea Emilian Stefan BA00724 Timisoara emilvalro@yahoo.com 0745306416
ing. Valeanu Valentin BA00915 Bucuresti valeanuvali@gmail.com 0726323731
ing. Varga Imre Janos UA01175 Targu Mures vargaimrejanos@yahoo.com 0744556584
ing. Varga Szabolcs UA01699 Sfantu Gheorghe vvprojekt@gmail.com 0740842810
ing. Vasilie Eugen VBA1007 Sibiu vasilieug@yahoo.com 0728315717
ing. Vasiliu Daniela UA01709 Iasi vasiliud@yahoo.com 0742121022
ing. Vass Csaba SSA02277 Sfantu Gheorghe vasscsaba59@yahoo.com 0749041678
ing. Vatafu Radu Florin UA01334 Suceava vatafu_radu@yahoo.co.uk 0724501160
ing. Veliciu Dan Ioan BA00937 Medias danveliciu@yahoo.com 0745116863
ing. Velicu Viorel UA01085 Targoviste velicu@yahoo.com 0722190168
ing. Veres Kupan Eniko UA01527 Satu-Mare vereskupan@yahoo.com 0730015294
ing. Vizitiu Constantin UA01444 Bucuresti constantinvizitiu2004@yahoo.com 0726859191
ing. Vlaicu Traian UA01700 Brasov vlaicu.traian@yahoo.com 0745301624
ing. Vlasa Radu Calin UA01120 Arad raduvlasa@gmail.com 0745.255.065
ing. Voicu Ecaterina Mariana BA00816 Busteni ecaterinavoicu@yahoo.com 0722297594
ing. Voicu Silvia UA01323 Constanta voicusilvia2008@yahoo.com 0744682692
ing. Vornica Horatiu Laurentiu UA01764 Resita horatiu.vornica@logics-grup.ro 0745.625.176
ing. Vostinariu Groszmann Alexandru UA01138 Arad valexar@gmx.net 0721204676
ing. Vranceanu Irina Cornelia UA01478 Galati vranceanu.irina@gmail.com 0741785703
ing. Zaiet Mihaela UA01798 Braila mzaiet@yahoo.com 0726672349
ing. Zara Mircea BA00668 Galati zaramircea@gmail.com 0236419848
ing. Zegrea Dan UA01101 Bucuresti dan.zegrea@gmail.com 0722970501
ing. Zota Catalin UA01087 Brasov catalin.zota@auditenergie.ro 0740117863
ing. Zota Corneliu UA01086 Brasov corneliu.zota@auditenergie.ro 0722523294

© 2017 Asociatia Auditorilor Energetici pentru Cladiri din Romania. Toate drepturile rezervate.

Site dezvoltat de Cristian Tismanaru.